Echte Chinese thee, direct van de bron.






















Deze pompoenvormige theepot is volledig met de hand gemaakt door Li Jun He, een Yixing artist met meer dan 10 jaar ervaring. Het maken van een dergelijke theepot vergt veel ervaring door de hoge moeilijkheidsgraad.
Yixing meester Li Jun He demonstreert zijn vaardigheden door de theepotlichaam een perfecte vorm te geven. Daarnaast zorgt hij voor een mooie kleurencontrast door twee soorten klei te gebruiken. De mooie bladdecoratie op de theepot is het bewijs dat hij tot in de kleine details een prachtige kunstwerk wilt neerzetten.
Deze zisha klei theepot heeft een allround inhoud van ongeveer 230 ml. Deze is op verschillende plekken voorzien van zegelafdruk van de maker. De binnenkant van de tuit heeft 9 kleine gaten en je kan er heerlijk vloeiend mee schenken.
Klei type | Zi ni & zhu ni klei |
---|---|
Inhoud | 230 ml (7.8 oz) |
Afmetingen | 13.5x7 cm (5.3x2.7 in) |